רואה חשבון

ייעוץ עסקי

הקמת עסק טומנת בחובה שאלות וסוגיות רבות שעליהן לא ניתן לפסוח טרם פתיחת העסק. פרט לפעולות טכניות הכרוכות בהקמת עסק, כדאי להיערך מראש, לקבל ייעוץ מתאים שיוביל להצלחה ולשגשוג העסק.
כיום, בעולם העסקים קיים צורך ממשי בייעוץ וליווי עסקי. ניתן לומר כמעט בוודאות שסיכוייו של עסק שנעזר בשירותיו של יועץ עסקי להצליח, גבוהים בצורה משמעותית מסיכויי עסק שבוחר שלא להיעזר בליווי עסקי.
הכוונה רציפה בהיבטים ניהוליים תועיל לעסק ותתרום לצמיחתו בעיקר בשנים הראשונות לפעילותו.
בנוסף, חברות נדרשות לקבל החלטות עסקיות מורכבות שבחובן יתכנו סיכונים שעל החברה ליטול על עצמה, לכן, קיים צורך בתהליכי הערכה ובדיקה של המשאבים הפיננסים הנדרשים.

משרד רו"ח ג׳ינו ושות׳ מספק שירותי ייעוץ וליווי עסקי, ייעוץ פיננסי, תכנון אסטרטגי, כתיבת תוכניות עסקיות, הערכות שווי חברות, בניית תקציבים, ניהול תקציבים וחשבות. בנוסף פועל בשת"פ עם גורמים עסקיים בתחומים משלימים כגון: יועצים משפטיים, כלכלנים, יועצים שיווקיים, יועצים ארגוניים, מומחי מיסוי ישראלי ובינלאומי, ועוד.
שיתוף הפעולה העסקי מתבצע על פי צרכי הלקוח ובתיאום עימו.

הניסיון העשיר של משרדינו בתחומי הניהול העסקי ושילוב שיתופי הפעולה העסקיים מאפשרים מתן פתרון כולל לעסק ויצירת ערך מוסף גבוה.


ג׳ינו ושות׳ רואי חשבון

ג׳ינו ושות׳ רואי חשבון הינו משרד בוטיק בתל אביב המספק ללקוחותיו מגוון של שירותים הנותן מענה לצרכיהם בתחומים הבאי... קרא עוד >

החדשות האחרונות

  1. רשות המסים מתלבשת על השחקנים בזירת המטבעות הדיגיטליים
    בעלי ארנקים דיגיטליים ומטבעות קריפטו מצאו בחודשים האחרונים בתיבת הדואר שלהם מכתבי דרישה לחשוף את כל המידע על פעילותם בזיר

  2. אפל נדרשת לשלם באירופה 14.5 מיליארד דולר
    30/08/2016, 13:27 החברות-הבנות של אפל באירלנד שילמו 1% או פחות מס, בהשוואה למס חברות של 12.5% באירלנד בריסל הטילה על אפל קנס בגין אי-תש

  3. קרא את כל החדשות >